Opravy Tabletů a Telefonů

Mimo standardní servis počítačů a notebooků nabízíme i servis tebletů a v omezené míře i mobilních telefonů. Tato oblast je omezena proto, že v dnešní době jsou součástky v těchto zařízeních velmi často svařované, narozdíl od PC, kde jsou pájené, a tak je jejich výměna dosti náročná a často může přesáhnout cenu nového zařízení. Z tohoto důvodu jsme servis omezili pouze na základní opravy zaměnitelných částí jako je výměna dotykové plochy nebo displeje, reproduktoy, mikrofony a vstupní konektory. Opravíme co opravit jde, za cenu, která je rozumná. O ceně opravy Vás samozřejmě předem informujeme.

Složíme vám PC na míru

Máme zkušenosti, prostředky, lidi. Umíme Vám postavit počítačovou sestavu přesně dle Vašich představ za nejlepí cenu. Nemusíte se v počítačích vyznat, stačí nám říct, k čemu sestavu chcete používat a my sami vybereme vhodné komponenty. Naopak, pokud se v počítačích vyznáte skvěle, ušetříte čas skládáním. Sestavu zahoříme, nainstalujeme potřebný software či OS dle Vašich požadavků a provedeme patřičné výstupní testy. Sestavu Vám nebudeme plombovat, záruku získáte na jednotlivé komponenty a tak když si budete chtít třeba sami přidat paměť, o záruku na další části nepříjdete.

Instalace operačních systémů a software

Nainstalujeme na Vaše zařízení jakýkoliv legální operační systém (pakliže ho zařízení podporuje) a jakýkoliv kompatibilní software, ke kterému vlastníte licenci. V případě, že licenci nevlastníte, můžeme Vám za velice výhodných podmínek licenci prodat. Součástí instalace je také instalace potřebných ovládačů.

Záchrana dat

Přestal Vám fungovat počítač? Máte v něm důležitá data? Nezkoušejte ho opravovat vlastními silami, můžete o data přijít nenávratně. My se vám pokusíme odborně data zachránit. V případě, že počítač nefunguje kvůli některé z komponent, nebo máte jen volně ležící pevný disk atp. Přetáhneme vaše data na médium, které Vám vyhovuje, (HDD,DVD,BD..) abyste je měli po ruce. Smazali jste si důležitá data a nevíte co dělat? I zde existuje pomoc, není samozřejmě stoporocentní, ale často se nám podaří smazaná data obnovit.

Nastavení modemů a routerů

Nevíte si rady s nastavením vašeho nového routeru nebo modemu? Není problém, my to umíme. Přineste Váš startý a nový modem/router k nám a v případě modemu také údaje vašeho poskytovatele a my modem nastavíme. Pokud máte problém s fixací na MAC adresu, tak i s tím si umíme poradit. Pokud vám jen starý modem přestal fungovat, poradíme Vám, jaký si koupit, aby vyhovoval svému účelu a budete-li mít zájem, tak vám ho i za velmi výhodných podmínek prodáme.

Poradenství v oblasti IT

Poskytujeme poradenství v oblasti hardware a software a informačních technologií celkově. Tato oblast nezahrnuje pouze počítače a notebooky jako takové, ale i firemní LAN sítě, bezdrátovou infrastrukturu, webové stránky, e-shopy, e-marketing, automatizaci procesů a další. Tedy vše ohledně IT jako celku. Tímto způsobem Vám dokážeme ušetřit nemalé prostředky okamžitě i dlouhodobě. Hledáme řešení, máme přehled, máme kontakty, zkušenosti a především víme co děláme. Našim smluvním zákazníkům poskytujeme výrazné slevy.

Prodej elektroniky

ITAGE, spol. s r.o. již více než 13 let provozuje na adrese www.itage.cz internetový obchod s PC, Notebooky, periferiemi a elektronikou obecně. I díky našim partnerům nabízíme většinou nejlepší ceny na IT v České Republice.