Servisní služby

Informační technologie, stejně jako každá jiná oblast, potřebují pravidelné servisní zásahy. Ať už se jedná o tablet ke koukání na seriály před spaním, nebo serverové či grafické stanice pro profesionální práci. Naše společnost se stará o Vaše počítče už řadu let. Provozujeme internetový obchod, jsme gold partnerem LYNX, Intel, WD a dalších významných výrobců komponent. U nás máte záruku, že budou vaše zařízení servisována rychle, efektivně a cenově výhodně.

Nevyhazujte peníze z oken

Vývoj IT postupuje kupředu mílovými kroky a co bylo před pár lety špičkou, již dnes nemusí být vyhovující a především, vytváří Vám zbytečné náklady. Rostoucí ceny energií a slevňování zdrojů jsou optimální kombinací pro výměnu vašeho IT parku. Bohužel si spousta firem neuvědomuje, že 5 let starý počítač spotřebuje až o 60% více energie, než počítače současné a tak se každou minutu generují zbytečné náklady. My udržíme vaši infrastrukturu aktuální. Nahrazujeme vadné či staré komponenty novými, pro nové poskytujeme servis.

Co jde, opravíme

Když se přecejen něco pokazí, opravíme to. ITAGE servis je optimální volbou i pro ty, kdo mají hlouběji do kapsy. Díky našim obchodním partnerům dokážeme srazit cenu komponent až na dno a opravit vaše zařízení za rozumné ceny. Levný servis je k ničemu, pokud k němu dostanete drahou komponentu. My poskytujeme cenově výhodný servis a cenově nejvýhodnější komponenty na trhu a výsledná cena je pak obvykle velmi přijatelná.

Našich zákazníků si vážíme

Našich zákazníků si vážíme a přistupujeme k nim jako k partnerům a proto neskrýváme druhotné náklady do cen dílů a ani se nesnažíme vymáčknout maximum, což je dnes běžnou praxí. Co se dá opravit, opravíme, co je nutné vyměnit, vyměníme a to vždy s orientací na cenu a výhodnost opravy. Za diagnostiku závady nic neúčtujeme. Přece nebudete platit za to, aby vaše pokažené zařízení zůstalo pokažené.

A něco navíc

Poskytujeme profesionální poradenství v mnoha oblastech, se kterýma máme zkušenosti, tím Vám šetříme nemalé prostředky. Nedělejte drahé chyby, které už udělali ostatní a nechte si poradit. Není to drahé a často dokážete ušetřit i statisíce.