Nefunguje Vám počítač?

My Vám ho v Ostravě kvalifikovaně opravíme. Je téměř jedno, v jakém stavu je, jestli nejde zapnout úplně, nebo se zasekne při nahrávání operačního systému. Provedeme diagnostiku zdarma a navrhneme Vám nejlepší a co možná nejlevnější způsob opravy. Vše s Vámi konzultujeme, abyste měli přehled, jestli se Vám oprava ještě vyplatí.

Čištění počítače

Počítač je vlastně takový vysavač. Díky průtoku vzduchu, kdy se na jedné straně nasává a ze strany druhé vychází se postupně zanáší. Pokud není PC praidelně čišťeno, dochází k dlouhodobému přehřívání jednotlivých komponent a časem to může znamenat jejich poruchu.Přineste Váš počítač a my ho vyčistíme za drobný poplatek.

Odvirování

Pokud je Váš počítač pomalý, nechová se korektně, nebo se Vám třeba ztrácejí data, mohou být na vině viry. Naši zaměstnanci jsou dobře obeznámeni s virovou problematikou a dokáží Vám počítač odvirovat a většinou dostat do původního stavu. Pak už jen stačí počítač udržovat. Samotné odvirování zdarma není, ale dáme Vám pár rad, které když dodržíte, nebudete nás muset s touto závadou navštívit znovu.

Výměna a rozšíření komponent

Odborně Vám vyměníme komponenty podle Vašich požadavků. Potřebujete více paměti? Větší pevný disk? Rychlejší grafickou kartu? S ničím nemáme problém a vše dokážeme upgradovat. Navíc Vám v případě servisu prodáme novou komponentu se slevou a tak ji získáte téměř vždy nejlevněji, protože si našich zákazníků vážíme.

A mnohem více

Nevíte-li si se svám počítačem rady, prostě nám ho přineste a my ho opravíme. Není podstatné, co mu je, prostě to umíme. Nemusíme Vás zatěžovat detaily, pokud nechcete, stačí jen říct “opravte mi to”. Plně si uvědomujeme, že spousta lidí, především z firemního sektoru, nemá čas řešit detaily a potřebuje, aby bylo jejich zařízení spolehlivé. Často je na počítačích závislý chod celé firmy a jejich pravidelný servis a údržba zajišťuje minimální poruchovost. Čas jsou peníze. Pokud používáte PC pro osobní účely, je pak pro Vás zase důležitý pro komunikaci, zábavu, odreagování a tyto potřeby vnímáme. Oprava nikdy netrvá déle, než je nutné, protože myslíme na vaše potřeby.